Ráno sa prebúdzam do chladného zasneženého dňa . Vonku stále sneží a mne sa žiada isť von sa prejsť. Pozerám z okna a vidím ako padajú malé chumáčiky k zemi. Pijem svoju rannú kávu a myslím na moju lásku. Do priestoru idú moje myšlienky . Môj milý je ďaleko a ja cítim nekonečnú prázdnotu v mojom srdci. Chcem ho privolať a neviem ako. Snažím sa urobiť si plán ,ktorý je mi na nič lebo aj tak vieme to bude inak . Dopila som kávu ,zašla do sprchy . Myslela som aké by to bolo krásne keby stál v nej so mnou . Teplé kvapky narážajú na moju pokožku . Chcem si predstaviť, že sú to horúce dlane ,ktorými sa ma dotýka keď je pri mne. Počujem len šum vody a vôňu madloveho šampónu. Zo snívania ma prebral zvonček na vchodových dverách. Prišla poštárka, doniesla dobierku. Odišla a ja som sa obliekla a chystala sa von . Prešla som cez park k rieke a išla popri nej. Moje myšlienky boli stále s mojou láskou .Chcela som si ju zhmotniť a cítiť nehu a objatie. Povedať mu ako veľmi mi chyba keď nie je pri mne. Ako veľmi ho milujem . Ako je prázdno v mojom živote bez neho. Ako ožívam pri jeho dotykoch. Sneh sa stále sypal a chlad ma prebral z myšlienok. Obrátila som sa nazad . Zastavila som sa a rozhodla si dať čaj v kaviarničke nad riekou. Objednala som si čaj . V kaviarničke bolo prijemne až útulne . Skôr ako mi priniesla milá slečna čaj, vstúpil dverami mladý muž. Objednal si pivo a nejaké jedlo . Zaujal ma ,bol na pohľad jednoduchý . V očiach bol plný očakávania . Mala som dojem , že čaká na svoju lásku . Bol trosku nesvoj , aj keď na sebe nedal nič poznať. Vstúpila žena a išla rovno ku jeho stola. Nebola to okúzľujúca dáma . Bola ako kus ladu aj keď sa na neho usmiala .

Bolo vidieť ,že ona je tá čo organizuje život tej dvojice. Doniesli mi čaj  a ja som stále pozorovala tú dvojicu . Žena niečo povedala tomu mladému mužovi. Ostal zronený a bolo na ňom vidieť otázku. Prečo ? Co zlé som urobil? Snažil som sa všetko urobiť ,vyhovieť každému želaniu . Pozerala som na nich a dávala pozor aby to nezbadali. Ona bola rozhodnutá a on veľmi zronený. Pozrel na moju stranu a ja som rýchlo pozrela von oknom. Máličko zneistil a nevedel či som aj niečo počula. Nevedela som kde sa mám pozerať  ale priťahoval ma ako magnet. Bol milý ,nežný a plný lásky. Chvíľku sedel a počúval ženu oproti sebe . Bolo na ňom vidieť ako ho ranili slova tej sebavedomej ženy. Prišla akoby ho chcela ponížiť. Podarilo sa jej to a on vstal od stola. Slečna co niesla to co si objednal sa opýtala co s tým ?  Povedal , ze zaplatí . Zaplatil a ona to polozila na stôl kde bola ta žena. Odišiel von  a stratil sa medzi vločkami snehu. Žena sedela a jedla to čo  objednal muž čo odišiel . Po chvíľke prišiel iný muž a namieril si to

Platený obsah.

Ak chcete dočítať zvyšok príbehu, alebo vidieť obsah stránky je potrebné byť prihlásený, alebo sa zaregistrovať a zaplatiť požadovaný počet kreditov.
Navigácia v knihe<< NesmúťNie som blázon >>

Odpovedať


Vaše otázky

Pozrite si našu oblasť podpory, kde nájdete otázky od našich užívateľov a odpovede od nášho tímu.

FAQ
Prihlásenie sa k odberu noviniek

Prihlásením sa k odberu noviniek budete dostávať oznámenia o najnovších príbehoch, komentároch a pod.

PRIHLÁSTE SA DO SVOJHO ÚČTU VYTVORIŤ NOVÝ ÚČET

Vaše súkromie je pre nás dôležité, zaručujeme ochranu a bezpečnosť Vašich údajov.

 
×
VYTVORIŤ ÚČET MÁTE UŽ ÚČET?

Bezpečnostná otázka

 
×
ZABUDLI STE DETAILY?
×

Go up