FAQ

Musím sa zaregistrovať? ×

Ide o to čo vlastne chcete. Ak Vám ide len o čítanie príbehov, tak registrácia v podstate nie je potrebná, pokiaľ príbehy nie sú spoplatnené. Ak ale chcete plne a efektne používať funkcie portálu tak Vám odporúčame sa zaregistrovať.

Čo registráciou získate: 

  • možnosť stať sa autorom, písať a predávať svoje príbehy, články
  • automaticky sa stávate našim členom, máte možnosť poznať a komunikovať s ostatnými členmi
  • získavate prístup k členským stránkam (Časová os a jej podstránky)
  • možnosť čítania spoplatených príbehov
  • Vaše príbehy sa automaticky zdieľajú na troch sociálnych sieťach, tieto služby sú zdarma
  • možnosť získavania bodov za svoju aktivitu
  • možnosť nakupovať za získané body produkty v našom obchode

 

Čo sú to body a kredity? ×

Na portáli sa používajú dva druhy platidiel. Sú to body a kredity.Ich aktuálny zostatok a pohyb môžte kontrolovať vo svojom profile. Bodmi odmeňujeme užívateľov za ich aktivitu na stránke. Body následne môžu užívatelia použiť na nákup produktov v našom obchode. Druhým platidlom sú kredity, za ktoré môžu autori predávať svoje príbehy, taktiež je spoplatnený prístup aj k niektorým stránkam, alebo výhodám. Tieto kredity možno nakupovať, získavať predajom príbehov a neskôr zameniť za reálne peniaze. Detailnejšie informácie sa dozviete v OP.

Ako si môžem ukladať obľúbené príbehy? ×

Každý zverejnený príbeh sa objavuje aj na časovej osi. Stačí pod príbehom kliknúť na „Pridať medzi obľúbené“. Takisto si môžte označiť aj iné zverejnené príspevky.  Následne ich nájdete v profile v záložke „Obľúbené“.

Ako môžem sledovať reakcie na môj komentár? ×

Oznámenia na komentáre k príbehom Vám chodia mailom, taktiež všetky notifikácie/oznámenia týkajúcich sa aj  skupín, priateľstiev a podobne nájdete v profile v záložke „Oznámenia“

Ako a kde vytvorím skupinu? ×

Skupiny sa vytvárajú na stránke  Časová os/Skupiny—->Vytvoriť skupinu, kde stačí nasledovať pokyny a skupinu jednoducho vytvoríte.

Ako je to s nastavením súkromia v skupine? ×

Máme tri druhy skupín, a to verejné, súkromné a skryté. Do verejnej skupiny môže vstúpiť ktorýkoľvek používateľ stránky. Táto skupina bude zobrazovaná v zozname skupín a vo výsledkoch vyhľadávania. Obsah skupiny a jej aktivity budú viditeľné pre všetkých používateľov stránky.  Do súkromnej skupiny sú prijatí iba používatelia, ktorí požiadajú o členstvo a budú prijatí. Táto skupina bude zobrazovaná v zozname skupín a vo výsledkoch vyhľadávania. Obsah a aktivity skupiny sú viditeľné iba pre členov skupiny.  Do skrytej skupiny môžu vstúpiť iba pozvaní používatelia. Táto skupina nebude zobrazovaná v skupinových adresároch a výsledkoch vyhľadávania. Obsah a aktivity skupiny sú viditeľné iba pre členov skupiny.

Môžem si na stránke uložiť nejaké fotky? ×

Áno, na stránke je taká možnosť. Nájdete ju v profile pod záložkou „Album“. Nájdete tam aj nastavenie súkromia.

Ak som nepríhlasená niektoré stránky sa mi nezobrazujú a zobrazuje sa mi registračná stránka. ×

Áno, k úplnému prístupu k určitým stránkam je potreba byť zaregistrovaný, alebo prihlasený, ak ste už tak učinili. Pre neregistrovaných užívateľov nie sú sprístupnené hlavne stránky našej komunity, kde sa nachádzajú profily našich členov a iné súkromné informácie.

Vaše otázky

Pozrite si našu oblasť podpory, kde nájdete otázky od našich užívateľov a odpovede od nášho tímu.

FAQ
Prihlásenie sa k odberu noviniek

Prihlásením sa k odberu noviniek budete dostávať oznámenia o najnovších príbehoch, komentároch a pod.

PRIHLÁSTE SA DO SVOJHO ÚČTU VYTVORIŤ NOVÝ ÚČET

Vaše súkromie je pre nás dôležité, zaručujeme ochranu a bezpečnosť Vašich údajov.

 
×
VYTVORIŤ ÚČET MÁTE UŽ ÚČET?

Bezpečnostná otázka

 
×
ZABUDLI STE DETAILY?
×

Go up