Všetko v izbe by malo byť zahalené do tmy, ale nie je. Cez malé medzierky v žaluziach sa predierajú lúče strieborného svetla a vytvárajú v izbe tajomnú atmosféru.

Na prvý pohľad sa zdá akoby to svietila do okna pouličná lampa, ale to mesiac dnes napína svoje lúče a odrazom slnka osvetlil celú krajinu. A nielen svojim svetlom všetko ovplyvňuje, aj  jeho magická mesačná sila prebúdza vo všetkom živom svoju tajomnosť.

Nedá sa mi spať, nechce sa mi. Srdce mi bije až niekde v hlave mám vír myšlienok a v tele túžby diabla. Ležím vedľa teba  a pokojne ležíš a necháš sa odo mňa škrabkať.  Ležím opretá o tvoje rameno a ty ma jemnúčko pohládzaš po chrbáte.

Tvoje telo sa začína prebúdzať  a prevrátil si sa  na chrbát. Oči máš zatvorené, ale moje dotyky cítiš a vnímaš. Moja ruka  ťa škrabká  po tvojom  chrbáte. Po chvíľke sa otáčaš a ja ťa škrabkám na  brušku a prsty  opatrne posúvam nižšie.

Tvoj rozkrok je  horúci a snažím sa  dostať pod miešky a v škrabkaní pokračovať.. Cítiš tie dotyky ako obloha  nezbedne  lúče  mesačného splnu, ktoré ju  vzrušili a na znak toho sa jej  hviezdne očka rozsvietili ……….

Hľadím ťa a tvoje vyrušenie je už aj vidieť. Drak sa zobúdza a ja ho držím už a jemne pohládzam.

Naberá na sile , tvrdne a pýta si pozornosť. Maznám sa s ním a túžba moja je silná . Vzrušenie a cit zmocniť sa draka ma napĺňa  a moje chvejúce sa vnútro ožíva  každým dotykom.

Moja ruka sa spúšťa dolu do údolia draka . Ten ožíva hned pri…

Platený obsah.

Ak chcete dočítať zvyšok príbehu, alebo vidieť obsah stránky je potrebné byť prihlásený, alebo sa zaregistrovať a zaplatiť požadovaný počet kreditov.

 

 

 

 

[/mycred_sell_this]
Navigácia v knihe<< SmútokHviezdna obloha >>

Odpovedať


Vaše otázky

Pozrite si našu oblasť podpory, kde nájdete otázky od našich užívateľov a odpovede od nášho tímu.

FAQ
Prihlásenie sa k odberu noviniek

Prihlásením sa k odberu noviniek budete dostávať oznámenia o najnovších príbehoch, komentároch a pod.

PRIHLÁSTE SA DO SVOJHO ÚČTU VYTVORIŤ NOVÝ ÚČET

Vaše súkromie je pre nás dôležité, zaručujeme ochranu a bezpečnosť Vašich údajov.

 
×
VYTVORIŤ ÚČET MÁTE UŽ ÚČET?

Bezpečnostná otázka

 
×
ZABUDLI STE DETAILY?
×

Go up