Tento príbeh je kapitola 28 z 36 v knihe Čarodejka

Každý film a každý príbeh začína o mladej atraktívnej dvojici…Vždy sa zamiluje mladý muž do krásnej ženy. A dej sa odohráva a oni sú stále mladý a krásny. Nestarnúci ,  ich šťastie je nekonečné. Kde je realita ? Kde je pravda o tých nie krásnych, nie bohatých a nie úspešných? Kedy sa nájde autor, ktorý nápise dej podľa skutočnosti. Napríklad romantický príbeh mladého muža , ktorý je obyčajný ale  jedinečná bytosť. Má svoje chyby a prednosti. Žije ako žije, je skromný a nikomu nič nezávidí. Možno nikdy nevyhrá a ani sa nenájde jeho bohatý príbuzný . Nikdy nebude mat viac , len to na čo si sám zarobí. Nebude mať dom na predmestí a ani jachtu v zátoke azúrového mora. Nestretne atraktívnu ženu , s ktorou sa zoznámi na romantickom ostrove. Nezažije nič z toho , ale stretne obyčajnú ženu. Oveľa staršiu, nie veľmi peknú  a nie podľa tých románových predstav. Spoznajú sa a potom ich okolnosti života dajú dohromady.

Co ich ku sebe pritiahlo a prečo to netušia. Muž a žena sa stretli a ich objatie prezradilo ich náklonnosť.  Nechápali aké puto ich bude spájať . On ju mal rád od prvého kontaktu  a možno viac ako rád , nepremýšľal o tom. Možné je ,že premýšľal a chcel to tak . Ona pocítila voči tomu mužovi nekonečný cit. Obaja cítili túžbu stretnúť sa znova. Nepochopiteľné ,že sa to stalo a prečo? Stretli sa znovu a ich náklonnosť sa zmenila  na slastnú túžbu. Milovali sa , láskali ,jeho neha a jej láska sa násobili. Zažívali niečo krásne vzrušujúce ,čo ešte  predtým nezažili. Výmysly ženy , muža vzrušovali a jeho neha, jej prinášala uspokojenie . Vzájomne sa dopĺňali ,láskali a cítili sa spolu prijemne. Život je súhra náhod. Neznamená to, že šťastní môžu byť len mladí, krásni a bohatí . Láska ma veľa podôb  a život veľa zápletiek. Ukazuje ,že  všetko sa deje pre niečo. Ľuda sa stretajú a rozchádzajú. Niekedy len pretože okolie nedokáže akceptovať aj niečo iné. Potom vznikajú otázky ,prečo sa to deje? Prečo sa to neudialo inak  alebo  skôr ? Ani jeden z tých dvoch to nechce zmeniť. Prijali to tak ako to je. Prekážky sú nekonečné ,odlúčenie  a vzdialenosť . Láska je silné puto ak je čistá a úprimná. Je to o tých dvoch čo sa ľúbia , čo ku sebe niečo cítia . Vládne medzi nimi vzájomná úcta,  nie podvod a klamstvo .  To sú reálne príbehy ľudí . O tých ale nik nikdy nenapíše.

Platený obsah.

Ak chcete dočítať zvyšok príbehu, alebo vidieť obsah stránky je potrebné byť prihlásený, alebo sa zaregistrovať a zaplatiť požadovaný počet kreditov.
Navigácia v knihe<< Volám ťa ku sebe Moje šťastíčko >>

Odpovedať


Vaše otázky

Pozrite si našu oblasť podpory, kde nájdete otázky od našich užívateľov a odpovede od nášho tímu.

FAQ
Prihlásenie sa k odberu noviniek

Prihlásením sa k odberu noviniek budete dostávať oznámenia o najnovších príbehoch, komentároch a pod.

PRIHLÁSTE SA DO SVOJHO ÚČTU VYTVORIŤ NOVÝ ÚČET

Vaše súkromie je pre nás dôležité, zaručujeme ochranu a bezpečnosť Vašich údajov.

 
×
VYTVORIŤ ÚČET MÁTE UŽ ÚČET?

Bezpečnostná otázka

 
×
ZABUDLI STE DETAILY?
×

Go up