Tento príbeh je kapitola 33 z 36 v knihe Čarodejka

Raz  si povedal, že chcú  za každú cenu len deti a ty nie si rozmaznane dieťa . No zajtra potom niečo čo si sľúbil nedokončíš ak to preženieš. Žena viem, že nemá pravdu. Vie ,ťe je zodpovedný a vie čo musí a čo sľúbil. Ktorá žena ale nebude oponovať mužovi.  On sa potom ohradí a hneď aj na svoju obranu postaví.  Povie, možno nie, možno áno , čo dostanem ak áno?? Som sebec , požadujem odmenu . Zajtra skôr či neskôr splním to čo sa odo mňa očakáva . To čo očakávam ja nikoho nezaujíma.

Ver  a kludne si zápis splním čo splniť mám . Či ráno o ôsmej a či podvečer o piatej ,ale splním .                                                 Žena vie, že má muž pravdu ale niekedy mu je treba pripomenúť niektoré veci aby na ne nezačal zabúdať. No ale by mu mala aj veriť a povedať  ako veľmi sa myli. Má dojem ,že nikoho nezaujíma on. Naozaj  srdce by  si nechala zaživa vytrhnúť aby jej uveril . Veď chce pre neho  len to čo  sám chce.  Mala by mu povedať . Ja ti verím , stojím pri tebe a chcem aby si to vedel.. Ano, keď si raz dal sľub ,stojíš za tým . Nepochybovala som a nepochybujem o tom . Nie si ani sebec, nič od nikoho nechceš .

Urobíš všetko len pre potešenie tých druhých . Veľmi by som teraz chcela byť naozaj ten pes pri tvojich nohách . Cítiť tvoju ruku ako ma pohládzaš . Dívať sa do tvojich oči a chcieť aby si videl , že nič na svete nie je viac pre mňa ako tvoje šťastie . Môj záujem ti inak neviem dokázať ani lásku žo mám len pre teba.

Muž sa opýta ženy ,tak prečo potom niekto dôkaze povedať, že som sebec?  Popravde aj mňa to zmiatlo ale uveril som , ale nič som nezmenil. Žena mu odpovie , že  ten niekto si nezaslúžil byť s nim.  Preto  ani nie je a nebude , ona vidí aký naozaj je . Načo  sa ma vracať k minulosti  a myslieť na to čo bolo . Prečo si uveril?  Nie si sebec  a nikdy si ním nemohol byť . Môj život s tebou je najkrajšie obdobie a nič také by nebolo,  ak by si bol niekto kto nie si . Prosím nevracaj sa tam, som tu s tebou Prosím ťa , nič na sebe nechci meniť, ostaň tým kým si. Ostaň sám sebou . Nie si sebec, si  nádherná milujúca bytosť .

Ty to vieš, len si chcel vedieť čo si o tom myslím ja . Moje myšlienky poznáš, moju lásku cítiš a ja cítim tvoju nehu .

Mysli na to čo je v tebe, na to ,že si jedinečná milujúca bytosť . Vždy na správnej strane a vieš , že nik iný nie je viac ako si ty sám . Tvoj život má zmysel, len možno ty hľadáš niečo iné . Čo ak to ine príde a ty stále neuveríš, ze je to ten deň pre ktorý si tu ?  Narodil  si sa pre šťastie tých čo ťa milujú . Pochop konečne ,že ty si ten ,čo pozná liek na mnohé bolesti .

Tvoj život ma zmysel už aj preto, že žijem . Ak si myslíš ,že to nie je tak a je to preto ,že som silná, je len jeden spôsob  ti to dokázať.  Myslím si len to, čo je naozaj si tu pre tých ,čo ťa milujú . Možno raz ten deň príde a možno skutočné už prišiel . Netuším , ale viem, že pre mňa si sa isto narodil ……  Nikdy by som nevedela o čo som prichádzala…. a viem, že teraz som veľmi šťastná…

Muž ďalej hovorí žene , uvedomuješ si koľko veci sa deje mimo nás?? Čo sa mňa tyká ,vieš , pre niečo som sa musel narodiť a prečo asi?? Zachrániť život , asi ľudský . Viem čo povieš ale ja budem oponovať. Žena to veľmi dobre vie a uvedomuje si to. Povie a ty si uvedomuješ,  koľko je tých, ktoré sa dejú v našej prítomnosti?  Hej ty máš vždy veľa argumentov. Určíte si tu pre niečo a možno preto čo sa deje okolo teba . Nikdy nevieme , prečo sa deje , čo sa deje. Muž sa zastaví a povie , na to ,že chcem byť sám so sebou dosť som výrečný .

Platený obsah.

Ak chcete dočítať zvyšok príbehu, alebo vidieť obsah stránky je potrebné byť prihlásený, alebo sa zaregistrovať a zaplatiť požadovaný počet kreditov.
Navigácia v knihe<< Malé pohladenia muža a ženy IIISmútok >>

Odpovedať


Vaše otázky

Pozrite si našu oblasť podpory, kde nájdete otázky od našich užívateľov a odpovede od nášho tímu.

FAQ
Prihlásenie sa k odberu noviniek

Prihlásením sa k odberu noviniek budete dostávať oznámenia o najnovších príbehoch, komentároch a pod.

PRIHLÁSTE SA DO SVOJHO ÚČTU VYTVORIŤ NOVÝ ÚČET

Vaše súkromie je pre nás dôležité, zaručujeme ochranu a bezpečnosť Vašich údajov.

 
×
VYTVORIŤ ÚČET MÁTE UŽ ÚČET?

Bezpečnostná otázka

 
×
ZABUDLI STE DETAILY?
×

Go up