Muž a žena prežili krásne ráno a po celý deň sa tešili na spoločný večer. Nič krajšie nie je ako porozumenie a viera v jeden druhého. Možno si poviete, že niekedy sa to nedá. Možno je to tak, ale uvedomujete si ,že ak sa to nedá sú dvaja čo trpia ?  Začína sa to malým klamstvom , malým nepochopením .Zrazu sa všetko pomaly rúca a nevedia prečo? Všetko je len o tom ,nebáť sa priznať ,že potrebujeme byť samy na chvíľku. Povedať ,že neutekáme  ,že nič sa na tom krásnom nemení. Potreba malého  neškodného úniku je len chvíľka čo chceme mať pre seba samých .  Nikdy nerobíme nič , čo nechceme aby nám robil ten druhý . Nie je podstatné ako strávime ten krátky  čas a s kým. Podstatne je ,že nám ten druhý verí  a my  nemáme  dôvod mu klamať .

Potom muž čaká pohladenie ,poláskanie a pochvalu za to, že vás neklamal . Žena povie  mužovi ,že ho chváli za to. Mužovi je to málo a povie , to je všetko?? Ja ,že mi nejakú svetobornú ódu povieš. Tak žena sa usmeje a povie mužovi. Chýbal si mi veľmi a chcela som ťa objať , Neviem ako ti povedať  jednou vetou ,že si pre mňa všetkým , Neviem byť bez teba  ani na krátky čas , ale to ty všetko vieš. Neviem to vyjadriť inak ako tým ,že ti to poviem  tisíc krát. Som veľmi rada, že si pri mne. Nevedela som sa dočkať kedy za mnou prídeš a ma objímeš. Muž aby to odľahčil je povie , počuj , hovoríš  ako keby si bola zaľúbená. Žena hneď odpovie ,veď ja som naozaj zaľúbená  ty si to ešte nevšimol ?  Muž samozrejme jej nechce povedať , že to cíti a vie  a povie , nie ,nevšimol som si. Žena pokračuje , ooch,,, no tak potom asi som málo zaľúbená . Muž jej to nijako neuľahčí a povie , no asi áno.

Muž  žene povie aký má plán .  Je spokojný sám so sebou. Dnes som si naordinoval klud na lôžku . Niečo zjem pozriem film a už bude čas spať .  Musím sa šetriť  a preto ma môžeš rozmaznávať.

 Žene to nedá a dobiedza do neho. Ale ja sa už viac zaľúbiť neviem . Iba ak by si mi povedal ako inak ti to mám dokázať.  Muž s potmehúdskym úsmevom zatvorí oči akoby povedal veď ma už neruš.  Žena pochopí a povie mužovi  aby  oddychoval a pospinkal si . Položí si hlavu na jeho rameno a povie ,ja budem tu strážiť tvoj pokoj . Potom keď budeš spať ja bude strážiť tvoje sny .

 Slová nestačia aby muž žene veril , ak necíti jej lásku. Pritúli si ju ku sebe a nežne pohladí .

No skôr ako ho nechá oddychovať si ešte pýta  pusu. Veď si ju snáď  zaslúžila ? Muž ani očkom nemrkne a povie ,  naschvál  som ti nedal. Žena vie ,že  je  potvora .  Pozeráš na mňa  tým tvojim úsmevom alfa samca . Necháš ma aby som ťa prosila a smeješ sa zo mňa , povie mu s úsmevom.

Sú spolu a cítia pokoj jeden druhého. Rozprávajú sa o všeličom čo ich napadne. Niekedy len ticho ležia , cítia len pokoj a nehu . Ta krásna chvíľka čo ich spája  sa nedá ničím nahradiť. Majú myšlienky ,ktoré dávajú von.

Platený obsah.

Ak chcete dočítať zvyšok príbehu, alebo vidieť obsah stránky je potrebné byť prihlásený, alebo sa zaregistrovať a zaplatiť požadovaný počet kreditov.
Navigácia v knihe<< Malé pohladenia muža a ženyMalé pohladenia muža a ženy III >>

Odpovedať


Vaše otázky

Pozrite si našu oblasť podpory, kde nájdete otázky od našich užívateľov a odpovede od nášho tímu.

FAQ
Prihlásenie sa k odberu noviniek

Prihlásením sa k odberu noviniek budete dostávať oznámenia o najnovších príbehoch, komentároch a pod.

PRIHLÁSTE SA DO SVOJHO ÚČTU VYTVORIŤ NOVÝ ÚČET

Vaše súkromie je pre nás dôležité, zaručujeme ochranu a bezpečnosť Vašich údajov.

 
×
VYTVORIŤ ÚČET MÁTE UŽ ÚČET?

Bezpečnostná otázka

 
×
ZABUDLI STE DETAILY?
×

Go up