Tento príbeh je kapitola 30 z 36 v knihe Čarodejka

 

Niekedy mám dojem ,že ľudia nevedia povedať to čo cítia.  O čom premýšľajú keď sú sami  ? Aké sú ich myšlienkové pochody a prečo nevypovedia to čo naozaj majú vo svojich mysliach a v srdci . ? Je to strach aby neranili toho druhého , či strach aby si viac neublížili ? Možno je to len niečo čo by aj chceli a nevedia ako to  vyjadriť  či povedať. Niekedy ľudia povedia viac keď nepovedia skoro nič. Mnohé nevypovedané veci potom vyvolávajú domnienky a pochybnosti. Možno  jedny učia tých druhých premýšľať a učia ich čítať medzi riadkami. No sú to stále iba domnienky.

Ak žena povie mužovi ,niečo čo sa týka veľkosti údu muž zbystrí pozornosť. Hneď si pomysli, že má nejakú  vadu  a opýta sa či myslí na rozmer . Preto žena odpovie , rozmerovo je to silný a mocný drak. Muž odpovie, veď som sa pre istotu opýtal…. Inak by som ho pravidelne naťahoval. Žena ho ubezpečí , že netreba aby ho naťahoval, jej sa páči taký ako je . Nie je malý a nešikovný, je to mocný  drak . Má výdrž a vie ako uspokojiť moje túžby . Je ako ty , húževnatý a šikovný. Pochybnosť muža hneď otázka : Ako ja?? Takže vždy musí byť po tme , aby bol príťažlivý ? Och tí muži hneď nájdu niečo aby počuli od ženy ako to naozaj je. Žena  odpovie , tak pozor môj milý, žiadne potme a netrep stále,  je to úplné inak . Ty si pekný muž a drak je tiež pekný a nerada počúvam, tie nezmysli.

 Muž už zistil čo chcel a povedal , no len sa nešuchor , to len zo srandy. Muž je spokojný s tým čo povedala žena. Vedel  čo povie ,cíti jej lásku ale potrebuje aj počuť . Toto sú chvíľky keď ľudia potrebujú vedieť ,vidieť a cítiť reakciu toho druhého.  Chcú sa usvedčiť o tom, či je to tak ako to vnímajú. Nie pretože to necítia tak ale jednoducho to chcú počuť. Pochybnosti odídu a ich myšlienky sú v úplnej pohode s tým čo naozaj cítia. Niekedy muž ale aj žena,  potrebuje pochváliť alebo pohladiť slovom ,  či povzbudiť. Je treba povedať mu ako ho vnímame my ženy.  Povedať, milý môj  ani náhodou som teraz na nič také nemyslela. To nebolo o cibuľovom čaji . To bolo zo srdca  úprimné  a nestranné . Verím  ti,  preto sa nemusím o nič snažiť lebo ťa poznám . Máš vkus a vidíš skôr ako urobíš čo ideš tvoriť a to je podstatný rozdiel .

Muž  je spokojný, ale aj tak si mysli , že ho žena preceňuje. Povie si ,že láska je slepá , ale zabúda na to ,že láska nemá oči a predsa vidí veľa. Niekedy je treba aby sa odreagoval . Otvorí si fľašku vína a nemyslí na nič len si užíva večer. Premýšľa o tom, že určíte je šikovný keď ho pochvália aj iní .Pochválila ho sestra ,že je šikovný . Urobil  jej  niečo čo by ani nemal vedieť urobiť.  Naozaj netuší čo dôkaze , aký je naozaj šikovný.  Stále je pre ňu len braček  čo ho prebaľovala. On si uvedomuje svoju silu , húževnatosť a aj šikovnosť. Niekedy je ale dobre keď to o ňom niekto povie a pochváli ho. Nie je to ješitnost ,je to len potreba vedieť, že si niekto váži to čo urobí.

Nezamýšľame sa nad takýmito maličkosťami. V konečnom dôsledku vraj o nič nejde . Mýlime sa.

Platený obsah.

Ak chcete dočítať zvyšok príbehu, alebo vidieť obsah stránky je potrebné byť prihlásený, alebo sa zaregistrovať a zaplatiť požadovaný počet kreditov.
Navigácia v knihe<<  Moje šťastíčkoMalé pohladenia muža a ženy II >>

Odpovedať


Vaše otázky

Pozrite si našu oblasť podpory, kde nájdete otázky od našich užívateľov a odpovede od nášho tímu.

FAQ
Prihlásenie sa k odberu noviniek

Prihlásením sa k odberu noviniek budete dostávať oznámenia o najnovších príbehoch, komentároch a pod.

PRIHLÁSTE SA DO SVOJHO ÚČTU VYTVORIŤ NOVÝ ÚČET

Vaše súkromie je pre nás dôležité, zaručujeme ochranu a bezpečnosť Vašich údajov.

 
×
VYTVORIŤ ÚČET MÁTE UŽ ÚČET?

Bezpečnostná otázka

 
×
ZABUDLI STE DETAILY?
×

Go up