Tento príbeh je kapitola 29 z 36 v knihe Čarodejka

 

Hotový cukríček čo?  Je to otázka vždy keď mojkám moju lásku a rozmaznávam  ho . Nie je ale žiadny cukríček na zjedenie , je to  alfa samec.  Každému nám dáva pocit spokojnosti, šťastia a toľko lásky , že si to  sám neuvedomuje . Možno aj trošku áno , ale to nerieši. Dáva zo seba všetko pre nás . Pre tých čo naozaj miluje celým srdcom . Niekedy povie, že  netušíš  ale mám pocit ,že som málo sám so sebou.  Preto si dnes  urobím večer len sám so sebou ak sa nenahneváš. Nemôžem sa nahnevať keď mi to povie tak ako to naozaj cíti. Každý má svoj deň keď potrebuje byť s niekým iným . Nie je to uník alebo klamstvo ani nič,  čo by vyvolalo smútok. Áno poviem si , prečo odo mňa uteká? Na druhej strane viem , že je tu pre mňa vždy keď ho potrebujem ja  . Pravda je ,že máličko žiarlim na neho. Na druhej strane mu verím. Počkám vždy v tichu noci , keď mi povie  ideme spať .

Povie mi , zajtra budem s tebou . Môžeš urobiť  sviečkovú , ale prosím,  nie veľa .  Niekedy  zase niečo iné čo ma rád. Viem, že keď sa prebudí ,urobí čo treba a ja navarím čo má rád. Keď už všetko ustane a podíde ku mne jeho  objatie povie všetko.  Dá sa dohromady  a povie ,že jesť bude neskôr, potrebuje najskôr  masáž . Urobím mu masáž a nechám ho v klude oddychovať. Ľahnem si ku nemu a opriem si hlavu o jeho rameno. Pohladí ma po vlasoch a pritúli ku sebe. Tá jeho neha mi dáva silu a pokojnú myseľ.  Zaženie pochmúrne myšlienky a pocit  nepokoja .  Poviem si , moje šťastie je pri mne. Nech je sám so sebou alebo s niekým iným je to stále moje šťastie , ktoré je len moje.

Chcem aby mal pocit voľnosti , aby cítil , že moja láska je len jeho . Nie je majetnícka ale oddaná a milujúca .

Ležím vedľa neho a cítim jeho teplo . Pokoj .ktorý ma upokojuje . Pri ňom je to oáza kludu a pokoja . Nesmierna pohoda ticha , kde ani myšlienky nemajú čo robiť. Keď ma pritisne ku sebe cítim nehu. Kradnem mu božteky z pier a on mi ich potom vráti . Je to nádherná hra , ktorá predchádza krásny zážitok. Leží nahý pri mne a pohládza ma a pritíska ku sebe. Pýtam sa čo by som mohla pre neho urobiť. Usmeje sa a poviem ,že keď sa pýtaš tak dobre, poškrabkaj ma pod mieškami. Vychutnáva si to a ja tiež, dotýkam sa ho pohládzam a škrabkám ho. Nechá sa chvíľku škrabkať a potom si ma pritisne . Naznačí ,že je čas aj na ďalšie hranie. Je to tak nádherne,  krásne romantické. Vzrušuje ma tým a chvejem sa celá. Pohryzkám ho ,pobozkám a pohrám sa mu s uškom. To už drak si pýta pozornosť . Začína sa napínať akoby kričal, haloo , aj ja som tu. Pohladím ho ,bozkám a  trosku vcucnem .

Platený obsah.

Ak chcete dočítať zvyšok príbehu, alebo vidieť obsah stránky je potrebné byť prihlásený, alebo sa zaregistrovať a zaplatiť požadovaný počet kreditov.
Navigácia v knihe<< Láska má veľa podôbMalé pohladenia muža a ženy >>

Odpovedať


Vaše otázky

Pozrite si našu oblasť podpory, kde nájdete otázky od našich užívateľov a odpovede od nášho tímu.

FAQ
Prihlásenie sa k odberu noviniek

Prihlásením sa k odberu noviniek budete dostávať oznámenia o najnovších príbehoch, komentároch a pod.

PRIHLÁSTE SA DO SVOJHO ÚČTU VYTVORIŤ NOVÝ ÚČET

Vaše súkromie je pre nás dôležité, zaručujeme ochranu a bezpečnosť Vašich údajov.

 
×
VYTVORIŤ ÚČET MÁTE UŽ ÚČET?

Bezpečnostná otázka

 
×
ZABUDLI STE DETAILY?
×

Go up