Tento príbeh je kapitola 11 z 36 v knihe Čarodejka

Deň sa napĺňa mojou túžbou a ja začínam snívať.  Sen ožíva a ja sa strácam do ticha noci . Odchádzam do oázy ticha, kde nachádzam klud . Život sa mi zdá byť krásny a môj sen sa blíži ku mne . Prichádza ticho ,nenútene a ja cítim závan jeho vône . Hrad je  pevnosť kam sa chodíme skryť . Cítim  tam pokoj a túžby byť s mojim snom. Odpútať sa od všednosti končiaceho sa dňa.

Preto chcem snívať sen čo prichádza .  Prikráda sa a ožíva prvým dotykom jeho pier. Už nechcem nič len byť v nežnom objatí milovanej osoby. Cítiť to teplo a pocit  istoty. Je stále pre mňa tajomný aj keď veľmi blízky. Dávnejšie mi povedal, že nemôžem vedieť o ňom všetko naraz. Vraj je to pretože ak by som všetko vedela hneď ,bude pre mňa nezaujímavý.

Keď mi to povedal ,nevedel ako veľmi sa myli. Nikdy ho nechcem stratiť , je mi všetkým čo mám na tomto svete . Dáva mi pocit istoty a ja cítim jeho lásku v každom dotyku. Dni išli  jeden za druhým a my sme odhaľovali každý deň niečo nové o sebe čo sme nevedeli. Povedal, že všetko sa dozviem o ňom ale veľmi pomaly.  Naozaj je záhadný ale krásne nežný a  pre mňa každý deň zaujímavejší .  

Platený obsah.

Ak chcete dočítať zvyšok príbehu, alebo vidieť obsah stránky je potrebné byť prihlásený, alebo sa zaregistrovať a zaplatiť požadovaný počet kreditov.
Navigácia v knihe<< Bozk čo páliHrad na pláži >>

Odpovedať


Vaše otázky

Pozrite si našu oblasť podpory, kde nájdete otázky od našich užívateľov a odpovede od nášho tímu.

FAQ
Prihlásenie sa k odberu noviniek

Prihlásením sa k odberu noviniek budete dostávať oznámenia o najnovších príbehoch, komentároch a pod.

PRIHLÁSTE SA DO SVOJHO ÚČTU VYTVORIŤ NOVÝ ÚČET

Vaše súkromie je pre nás dôležité, zaručujeme ochranu a bezpečnosť Vašich údajov.

 
×
VYTVORIŤ ÚČET MÁTE UŽ ÚČET?

Bezpečnostná otázka

 
×
ZABUDLI STE DETAILY?
×

Go up