Tento príbeh je kapitola 18 z 36 v knihe Čarodejka

Nevpustila som tam nikoho. Bránila som sa všetkému aby som neublížila rodine. Ubližovala som sebe, na to som ale nemyslela. Chcela som odisť ,ale kam to som nevedela.

Zabudni, nechaj ma a strát sa ,neuč ma svet nenávidieť. Tužím iba trosku sa hrať ,nechcem svet len zlý vidieť .Tužím a veľmi chcem žít pre môj , náš svet rozprávkový . Nechcem iný ,zobudím sa a deň je nový ,ja chcem aby bol rozprávkový.  Viem, že slzy nič nezmôžu , preto ich málo prelievam . Možno niekedy pomôžu , keď sama som ,keď sen je klam. .

Prečo plakať ? Veď viera je tiež ,načo čakať ,čí nadej dostaneš .Vystri ruku, dostaň ma von z tmy, nechcem sa utopiť slzami. Zabíjaš vo mne ľudský cit , mam sa vzdať všetkého a sama byt ? Komu to pomôže ,kto úsmev stratí ,lepšie je dať a nie hneď vrátiť ? Viem ,ze mam žití ,no pre koho len, keď ty ma nemiluješ ,keď si len sen. Držím sa teba a zas len teba, možno keď sa zobudím ,bude deň .Začnem žiť v prítomnom čase ,skúsim ,vyroniť par slz zase. Neviem sa vrátiť so sna sem, netužím po ničom ,len teba chcem. Pohľad ma otoč sa späť ,čo to chceš získať ,čo stratiť chceš.? Nesmieš sa báť ,keď žiť chceš tiež ,nesmie váhať ,plakať smieš .Usmej sa trosku, dotkni sa zeme ,snáď to obaja moc chceme .Tužím , žiť a zostanem stala, doteraz som sa všetkého bála .Viem ,že som dieťa a nim chcem aj stále byť, Veď je to krásne šťastnou byť……..

Platený obsah.

Ak chcete dočítať zvyšok príbehu, alebo vidieť obsah stránky je potrebné byť prihlásený, alebo sa zaregistrovať a zaplatiť požadovaný počet kreditov.
Navigácia v knihe<< Fialôčka krehučkáDvaja na ceste >>

Odpovedať


Vaše otázky

Pozrite si našu oblasť podpory, kde nájdete otázky od našich užívateľov a odpovede od nášho tímu.

FAQ
Prihlásenie sa k odberu noviniek

Prihlásením sa k odberu noviniek budete dostávať oznámenia o najnovších príbehoch, komentároch a pod.

PRIHLÁSTE SA DO SVOJHO ÚČTU VYTVORIŤ NOVÝ ÚČET

Vaše súkromie je pre nás dôležité, zaručujeme ochranu a bezpečnosť Vašich údajov.

 
×
VYTVORIŤ ÚČET MÁTE UŽ ÚČET?

Bezpečnostná otázka

 
×
ZABUDLI STE DETAILY?
×

Go up