Niekedy sa stavajú podivné veci ľuďom. Mňa navštevujú v mojich snoch ľudia ,ktorých  nie vždy poznám. Sú to ľudia ,ktorým mám niečo povedať . Niekedy sú to už ľudia čo odišli , prídu keď chcú niečo povedať tým ,ktorých milovali. Ťažko sa vysvetľuje živím, že je niečo čo majú vedieť. Nedá sa to len tak a nie každý je na to pripravený to aj prijať. Mne to nepripadá zvláštne a ani podivné. Stáva sa mi to už veľmi dlhé roky. Nezverujem sa s tým nikomu. Ťažko povedať ,že je to úplné normálne. Keď to poviete ľudia vás majú za blázna. Potom prichádzate a snažíte sa povedať , že nie ste blázon. Stáva sa vám to , nie často ale keď sa to stane musím to povedať . Musím urobiť to , čo mám. Nevidím anjelov ,ktorý odišli a vracajú sa, počujem ich. Najskôr som si myslela, že sú to moje myšlienky . Fantázia ,ktorá sa vynára akoby som to bola ja sama.  Možno sú to len sny , čo nedávajú zmysel aj keď sú živé . .Keď sa ale stane to , čo počujem ,viem, že to nie ja hovorím . Vždy je to iné a týka sa to ľudí, ktorých poznám alebo vojdú nejakým spôsobom do môjho života.

Niekedy je potrebné povedať ale ako ? Neviem ako to podať tomu ,komu to patrí. Vždy je to dilema a keď viem, že nie každý človek to berie ako ja. Mnohí sa boja , nevedia sa s tým zmieriť. Nastáva ťažké obdobie, prijať to . Keď príde ochranca a dáva vám pokyn alebo je pri vás  . Niekedy je aj to, že nesmiem  to povedať ,lebo  ten človek neverí alebo  to urobí na opak. Ako potom zariadiť aby to prijal tak ako to naozaj je.

Potom máte improvizovať , povedať to tak aby to bolo prijateľné. Nie vždy je to možné , inak by to bolo ako manipulácia s tým druhým.  To tiež  nie je možné prijať z mojej strany. Ostávam nepochopená a smutná, že som nedokázala pomôcť . Nemohla som urobiť čo som sľúbila. Teším sa  ak to ten človek ,ktorého sa to týka,  aj to prijme. Vtedy viem, že sa stalo to , čo sa stať malo. Som spokojná a nemusím nič vysvetľovať.

Keď ku mne príde ochranca a povie mi čo sa stane. Musím si to nechať len pre seba . Ten človek , to nemá vedieť ,len to má prijať . Ako vysvetlite človeku , že to viete skôr ako sa to stalo. Niekedy ste priamo s tým človekom a cítite jeho bolesť ak sa mu niečo stane. Neviete nič ,čo sa stalo ale viete presne opísať bolesť a udalosť. Čakáte na človeka a ochranca vám popisuje kde sa pohybuje. Čo robí a nechce aby to urobil znova. Má poslanie a má urobiť to ,čo má . Ako donútite človeka urobiť zmenu v živote ,keď mu nemôžete všetko povedať tak ako to naozaj je ? Tápam potom v strachu , keď to príde čo bude nasledovať? Niekedy to musím povedať tak ako to naozaj je. Možno to prijme a možno nie . Možno si to musí premyslieť a potom dať tomu šancu. No nie vždy je to tak. Nie vždy sa podarí to dostatočne vysvetliť. Niekedy vznikajú situácie keď sa snažíte povedať pravdu. No pre toho komu ju hovoríte ,nechápe. Má dojem , že je to inak ako naozaj je.  Možno si myslí , že je to len manipulácia ako byť s ním. Nie vždy je to ľahké .Do môjho života vstúpil obranca. Povedal mi niečo čomu len trosku rozumiem , život za život.  Môj život a život človeka je pevne spätý.

Ja neviem ako

Platený obsah.

Ak chcete dočítať zvyšok príbehu, alebo vidieť obsah stránky je potrebné byť prihlásený, alebo sa zaregistrovať a zaplatiť požadovaný počet kreditov.
Navigácia v knihe<< Chýbaš miZnásilnená >>

Odpovedať


Vaše otázky

Pozrite si našu oblasť podpory, kde nájdete otázky od našich užívateľov a odpovede od nášho tímu.

FAQ
Prihlásenie sa k odberu noviniek

Prihlásením sa k odberu noviniek budete dostávať oznámenia o najnovších príbehoch, komentároch a pod.

PRIHLÁSTE SA DO SVOJHO ÚČTU VYTVORIŤ NOVÝ ÚČET

Vaše súkromie je pre nás dôležité, zaručujeme ochranu a bezpečnosť Vašich údajov.

 
×
VYTVORIŤ ÚČET MÁTE UŽ ÚČET?

Bezpečnostná otázka

 
×
ZABUDLI STE DETAILY?
×

Go up