Každá žena a muž od počiatku sveta prežíva svoj prvý bozk . Svoje prvé ozajstne zaľúbenie. Prvé milovanie a aj prvú naozajstnú lásku . Keď sa zamiluje je to na celý život. Niekedy sa zamilujú ale nik  to nikdy nezistí ,nepriznajú sa tým . Každý z nich ma svoj život. Niekedy ich osud zvedie neskôr dohromady. Keď ale láska neprichádza ,žena ale aj muž . prestane veriť.

Pýta sa čo je ozajstná láska? Aký je to cit ?Kto povie a či stačí len to počuť a necítiť? Nie ,ak to nezažije nedokáže vedieť ako je tomu čo je šťastný vedľa nej . Čo cíti keď jej šepká ,milujem ťa láska . Ona cíti len to ,že je niečo čo nevie pochopiť. Snaží sa , žije a pozerá na tých čo sa objímajú . Pustí si film , kde žena  čaká na vykúpenie . Muž jej snov  pri nej nie je a ona už nechce žiť tiež. Prečo nie? Prečo chce  zastaviť čas na jediné jedno objatie  s ním? To sa stave aj mužom. Stretnú osudovú lásku.

Zistia. že milovali nesprávnu ženu. Boli pre ňu len hračkou a možnosťou, zastávkou  .  Netušia ,že príde  k nim možno raz  tá pravá. Nikoho netrápi  ,že je niekto  nešťastný, že nedokáže dať už lásku ,len preto že sa boja. Vidia to ako ďalší pád k zemi. Nechcú veriť ,že je to naozaj pravý cit , láska .
Duša potom blúdi a sú nešťastní. Zmierujú sa s tým , že sú  iba nastroj   hry. Netušia, že ďalšia duša blúdi a hľadá tú čo  chcela odísť . Duše sa stretnú a zrazu je tu strach. Čo sa to robí ? prečo cítia to čo cítia ?

Čo to vlastne je , to nemôže byť pravda. To je len isté poblúznenie a všetko je inak. No nie je , stále to je tu a silné. No on neverí ,to nie ! Žena má všetko  okolo sebe ale stále nevie čo znamená ten cit , čo sa k nej zrazu vkráda. Boji sa ,umára a nechce to prijať. Čím viac sa bráni tým viac to ku nej prichádza. Čo teraz ,prečo láska si prišla teraz, keď som myslela ,že nič také nie je na svete. Boji sa a je to silnejšie ako ona. Čo ak je to len hra osudu ?? Čo ak ona teraz bude len možnosť toho druhého ?

Necíti nič,  len túžbu byť s nim a cítiť to čo cez neho k nej prišlo. Netuší ako dopadne to všetko ale je to tu. Jej duša sa objala s tou druhou aj keď nevedela ako sa to stalo. Muž  má tie iste obavy . Čo  ak tá žena sa so mnou iba pobaví?  No a necháva tomu voľný priebeh. Veď nič nestratí , ten čas bude pre neho zabudnutím. Vie, že ju má rád , a možno viac ako sám chce.

Miluje a či je to len poblúznenie jeho mysle? Nie to nesmie, nic už nesmie byť tak krásne. Braní sa aj keď cíti, že tá žena je iná a miluje ho. On sa začína tomu citu brániť.Jej láska je čistá a úprimná. Zrazu nie je tá silná nezraniteľná žena. Boji sa o svoju lásku , uverila mu. Nepremýšľala o tom ako  to bude, ak

Platený obsah.

Ak chcete dočítať zvyšok príbehu, alebo vidieť obsah stránky je potrebné byť prihlásený, alebo sa zaregistrovať a zaplatiť požadovaný počet kreditov.

Odpovedať


Vaše otázky

Pozrite si našu oblasť podpory, kde nájdete otázky od našich užívateľov a odpovede od nášho tímu.

FAQ
Prihlásenie sa k odberu noviniek

Prihlásením sa k odberu noviniek budete dostávať oznámenia o najnovších príbehoch, komentároch a pod.

PRIHLÁSTE SA DO SVOJHO ÚČTU VYTVORIŤ NOVÝ ÚČET

Vaše súkromie je pre nás dôležité, zaručujeme ochranu a bezpečnosť Vašich údajov.

 
×
VYTVORIŤ ÚČET MÁTE UŽ ÚČET?

Bezpečnostná otázka

 
×
ZABUDLI STE DETAILY?
×

Go up