Tento príbeh je kapitola 22 z 36 v knihe Čarodejka

Bol nádherne teplý deň a ja som išla k moru . Prechádzala som krásnou prírodou . Až som uvidela malú piesočnú pláž.. Prišla som bližšie a videla samé nahé telá . Muži a ženy sa opaľovali a nič ich nerušilo . Ešte som nebola na nuda pláži a aj som máličko hanblivá . Išla som ďalej a našla som malú lagúnu . Piesok bol horuci a more modré a šumelo nádherne . Okolo lagúny kde som si urobila miesto bolo ticho.  Nik nebol nablízku , len malé palmy , piesok ,  more a ja .

 Poobzerala som sa ešte okolo či náhodou nik nejde tam kde som ja . Položila som deku na zem . Vyzliekla som sa do nahá a ľahla som si do mäkkej piesočnej postele . Okolo mňa jemnučko pofukoval vánok a more narážalo na breh za mojimi nohami . Bolo to miesto stvorene na oddych . Nikým nerušená a nik sa nebude dívať na mňa . Dala som si do uší slúchatká . Znela z nich lahodne relaxačná hudba. Cítila som sa nádherne a pokojne, slnko sa gúľalo po oblohe pomaly a vetrík sa hral s mojim telom . Dotýkal sa ma a pohládzal celú .

Platený obsah.

Ak chcete dočítať zvyšok príbehu, alebo vidieť obsah stránky je potrebné byť prihlásený, alebo sa zaregistrovať a zaplatiť požadovaný počet kreditov.
Navigácia v knihe<< NeplačSchody do rozprávky >>

Odpovedať


Vaše otázky

Pozrite si našu oblasť podpory, kde nájdete otázky od našich užívateľov a odpovede od nášho tímu.

FAQ
Prihlásenie sa k odberu noviniek

Prihlásením sa k odberu noviniek budete dostávať oznámenia o najnovších príbehoch, komentároch a pod.

PRIHLÁSTE SA DO SVOJHO ÚČTU VYTVORIŤ NOVÝ ÚČET

Vaše súkromie je pre nás dôležité, zaručujeme ochranu a bezpečnosť Vašich údajov.

 
×
VYTVORIŤ ÚČET MÁTE UŽ ÚČET?

Bezpečnostná otázka

 
×
ZABUDLI STE DETAILY?
×

Go up