Tento príbeh je kapitola 23 z 36 v knihe Čarodejka

 

V nedokonalostiach môjho života sa vždy niečo pritrafí do cesty.. Snažím sa byť úplne pokojná a potom je všetko okolo mňa lepšie zvládnuteľné . Chcem pochopiť ako je možné , že si láska našla aj mňa , kde som v ňu vôbec neverila. Čítala som  romány výlučné zamilované a romantické  . Hľadala som také objatia a takú lásku ako sa o nej písalo. Hltala som očami písmenka a predstavovala som si to. Tužila som zažiť bozk a objatie , pri ktorom sa budem vznášať nad zemou . Sledovala som rozprávky o princoch čo sa zamilujú do princezien . Rástla som a už aj chápala život okolo mňa . No lásku som tam nenašla . Ako chuti zamilovaný bozk ? Ako  objatie plné nehy ? Aké je ráno v objatí muža keď otváram  oči ? Čo mám cítiť keď ma pohladí po vlasoch ? Bolo veľa otázok čo som nedokázala pochopiť. Nakoniec som to vzdala a povedala si ,je treba žiť. Tie rozprávky o láske sú len výmysly . Dá sa niečo také zažiť a precítiť?

Keď som čmárala moje básne a výmysly netušila som čo píšem. Rýmy samé sa tisli do mojej mysli . Boli o láske a bol v nich môj smútok . Prahnúci pocit a volanie , láska kde si ? Pomalými krokmi som kráčala životu oproti. Prekonávala prekážky a hľadala bozk čo páli . Objatie čo ma vynesie k oblakom , Vášeň , pri ktorej zabudnem na svet okolo mňa . Nič neprichádzalo ku mne len smútok a prázdnota . Bola som znechutená čakaním na to čo nepoznám . Povedala som si, že je to len klam toho človeka  čo písal tú knihu. Sám lásku nepoznal a preto si ju vysníval . Začala som snívať aj ja . Keď som bola úplne sama a žiaľ ma tisol k zemi . Neplakala som ale zatvorila som sa do pivnice .

Tam som snívala, že sa otvoria neviditeľné dvere . Za nimi sa ukáže chodník ,či schody a tie ma zavedú ďaleko od miesta kde pravé sedím . V pivničnom tichu a svetle sviečky som začala snívať .

Platený obsah.

Ak chcete dočítať zvyšok príbehu, alebo vidieť obsah stránky je potrebné byť prihlásený, alebo sa zaregistrovať a zaplatiť požadovaný počet kreditov.

 

Navigácia v knihe<< Piesočná plážRozprávočka >>

Odpovedať


Vaše otázky

Pozrite si našu oblasť podpory, kde nájdete otázky od našich užívateľov a odpovede od nášho tímu.

FAQ
Prihlásenie sa k odberu noviniek

Prihlásením sa k odberu noviniek budete dostávať oznámenia o najnovších príbehoch, komentároch a pod.

PRIHLÁSTE SA DO SVOJHO ÚČTU VYTVORIŤ NOVÝ ÚČET

Vaše súkromie je pre nás dôležité, zaručujeme ochranu a bezpečnosť Vašich údajov.

 
×
VYTVORIŤ ÚČET MÁTE UŽ ÚČET?

Bezpečnostná otázka

 
×
ZABUDLI STE DETAILY?
×

Go up