Tento príbeh je kapitola 9 z 36 v knihe Čarodejka

 

 Pozerám sa von oblokom a sneh sa spúšťa pomaly v chumáčikoch na zem . Začínam snívať a snehové vločky sa na zemi ukladajú jedna vedľa druhej. Premýšľam ako je možné,  že sa dažďové kvapky zmenia na také nádherné chumáčiky ? Stále padajú a je ich viac a už je z nich biely krásny koberec. Chce sa mi isť von a chytiť ich do dlani.

Pohrať sa a cítiť aké sú chladné . Vyšla som a  predstavovala som si muža, čo ma vezme za ruku a pôjdeme po tom bielom koberci . Odvedie ma do svojho ľadového kráľovstva a ja sa budem  cítiť prijemne. Jeho objatie bude horúce  a  dotyky nežné . Ja sa budem roztápať ako snehové vločky v mojej ruke. Moje snívanie ma doviedlo  k cestičke . Kráčala som ďalej a chcela poznať kam ma zavedie. Viedla ma po zasneženom parku ďalej. Všade okolo mňa bolo krásne bielo a všade bolo akoby svetlo. Prišla som na priestranstvo a široko ďaleko nik tam nebol.

Platený obsah.

Ak chcete dočítať zvyšok príbehu, alebo vidieť obsah stránky je potrebné byť prihlásený, alebo sa zaregistrovať a zaplatiť požadovaný počet kreditov.
Navigácia v knihe<< Zdám sa ti ,či som to ja ?Bozk čo páli >>

Odpovedať


Vaše otázky

Pozrite si našu oblasť podpory, kde nájdete otázky od našich užívateľov a odpovede od nášho tímu.

FAQ
Prihlásenie sa k odberu noviniek

Prihlásením sa k odberu noviniek budete dostávať oznámenia o najnovších príbehoch, komentároch a pod.

PRIHLÁSTE SA DO SVOJHO ÚČTU VYTVORIŤ NOVÝ ÚČET

Vaše súkromie je pre nás dôležité, zaručujeme ochranu a bezpečnosť Vašich údajov.

 
×
VYTVORIŤ ÚČET MÁTE UŽ ÚČET?

Bezpečnostná otázka

 
×
ZABUDLI STE DETAILY?
×

Go up