Tento príbeh je kapitola 16 z 36 v knihe Čarodejka

 

Môj svet sa mení  a zase  schádzam po schodoch do tmy . Idem a cestou premýšľam kam to vlastne kráčam. Je to dlhý chodník a či úzka cesta čo ma vedie a ja neviem kam. Idem a či za šťastím ?  Možno šťastie žiadne neni. Kráčam ďalej a stále je tma a ja nič nevidím. Idem za snom ? Mám ja vôbec nejaké sny? Možno stále žijem v nich a preto nerozoznám kde pravé som. Život reálny sa mi zdá nemý. Nevie povedať mi o čom mám snívať a čo cítiť. To prázdno v mojom živote je stále viac tmavé .Tak snívam a chcem cítiť ten sen dýchať prím ne. Stále idem , dívam sa do tej tmy . Chcem zapáliť svetlo ale kde je vypínač ? Niekde v tej tme. Kráčam a už tma  máličko bledne. Možno sa blížim tam kde svetlo už je. Kto pomôže mi ? Kto je pri mne ? Možno môj svet je taký ako je . Možno iný nebude ,len ten co žijem. Možno nebude , žila som vôbec ? Moc z môjho života si nepamätám. Čo si pamätám bolo smutné. To krásne si chcem pamätať. Chcem to prežiť a cítiť aby som vedela ,že sa to naozaj stalo. Možno to sú len sny a ja žijem v nich.

Človek si uvedomí čo stráca až keď to skoro nemá . Potom zisti, že všetko to bolo zbytočné a niekedy nájsť cestu je ťažšie . Hľadám cestu a kráčam v tej tme ďalej. Možno som cestu nestratila ,len ostala na nej chvíľku stáť . Nie preto , lebo som to tak chcela. Bolo to pretože ma prinútili okolnosti .  Nevedela som sa pohnúť  . Nie preto, žeby som nechcela ale pretože som nevedela ako to bude ďalej. Možno som naozaj ani nechcela. Preto som kráčala v tej tme. . Všetko to je  život a ja som na jeho šachovnici  ako aj ti čo sú ako ja.  Rozostavení sme tak aby sme na seba  nevideli. Sú to nie len skúšky . Život nás učí, je len na nás či sa učíme byť silnými  aj my . Ja chcem byť silná . Ukázať, že som dokázala všetko čo som chcela ja. Nie ,že som dokázala to čo chceli iní. Chcel vôbec niekto aby som žila a dokázala to ? Vždy som to ,či ono chcela ja. Ukázať , že dokážem na vlastných nohách stať. Žiadnu pomoc nepýtam. Len chcem aby môj sen nebol len v snoch o rozprávkach.

Platený obsah.

Ak chcete dočítať zvyšok príbehu, alebo vidieť obsah stránky je potrebné byť prihlásený, alebo sa zaregistrovať a zaplatiť požadovaný počet kreditov.
Navigácia v knihe<< Večer prekvapeníFialôčka krehučká >>

Odpovedať


Vaše otázky

Pozrite si našu oblasť podpory, kde nájdete otázky od našich užívateľov a odpovede od nášho tímu.

FAQ
Prihlásenie sa k odberu noviniek

Prihlásením sa k odberu noviniek budete dostávať oznámenia o najnovších príbehoch, komentároch a pod.

PRIHLÁSTE SA DO SVOJHO ÚČTU VYTVORIŤ NOVÝ ÚČET

Vaše súkromie je pre nás dôležité, zaručujeme ochranu a bezpečnosť Vašich údajov.

 
×
VYTVORIŤ ÚČET MÁTE UŽ ÚČET?

Bezpečnostná otázka

 
×
ZABUDLI STE DETAILY?
×

Go up