Zobudila som sa do nádherného zasneženého rána.  Snehové vločky padali z oblohy  ako jemne páperie. To bol čas na snívanie. Stála som pri okne a nevedela sa vynadívať na tú nádheru . Vybavovali sa mi v hlave krásne myšlienky. Už som nič nevnímala len tú ľadovú bielu krásu za oblokom… Vkrádal sa ku mne sen a ja som sa ho chcela dotknúť. Nič okolo mňa už nebolo len ja a vločky snehu. Obliekla som sa a vyšla von pokochať  sa tou nádherou.  Možno príde môj princ a osloví ma . Pôjdeme spolu po zasneženom parku . Nebudeme cítiť zimu len teplo našich dlaní. Kráčala som na miesta , ktoré poznám a pripomínajú mi nádherné chvíle pokoja. Obloha akoby vedela ,že snívam a sneh bol hustý .

 Malé chumáčiky sa menili na veľké a padali na mňa . Nastavila so mám tvár a cítila ako ma hladia . Zatvorila som oči a môj sen prichádzal ku mne. Išla som a držala ruku čo ma hriala . Môj princ prišiel a objal ma tou  svojou nekonečnou nehou čo má len pre mňa. Krásny pocit keď je pri mne . Jeho bozky ma pália na perách . Sneh neprestáva padať a ja sa nechávam unášať tou bielou krásou okolo mňa. Kráčam smerom k domu a môj princ je so mnou. Otváram dvere a môj sen sa zhmotňuje . Vojdem do sprchy a urobím posteľ . Môj princ prichádza ku mne a ja už cítim pokoj ,ktorý mi priniesol. Ľahol si na posteľ a ja som sa schúlila ku nemu . Nasávala som jeho lahodnú vôňu a oddávala sa snívaniu. Držal ma v objatí  a ja som ho pohládzala po brušku . Po chvíľke sa otočil .

Povedal poškrabkaj mi chrbát . Škrabkala som  mu chrbát a rozprávali sme .  Oddychoval pri mne a ja som bola šťastná . Pohládzala som ho očami a sledovala moje prsty ako mapujú každý kúsok jeho tela…. Otočil sa aby som ho mohla škrabkať aj  z predu. Po chvíľke som mu pomohla stiahnuť nohavice aby som sa dostala k spiacemu drakovi. Bol kludný a čakal na jeho chvíľu. Poškrabkávala som ho po vnútornej aj vonkajšej strany stehien.  Vzala do rúk miešky a škrabkala ich .  Hrala som sa  a striedala škrabkanie s pohládzaním. Kľačala som v jeho rozkroku medzi nohami stále a láskala sa s ním. Nechala som draka nech sa sám prebudí.

Ja som sa pritúlila k môjmu princovi a kradla som si jeho bozky. Môj jazyk zašiel do dieročky na jeho ušku . On mi potiahol šnúrku na mojom župane a pomohol mi ho vyzliecť. Láskal ma ,hladkal a bozkával ma. Drak sa zobudil a ja som mala chuť sa s ním poláskať viac.

 Skĺzla som k nemu a jemne pohladila

Platený obsah.

Ak chcete dočítať zvyšok príbehu, alebo vidieť obsah stránky je potrebné byť prihlásený, alebo sa zaregistrovať a zaplatiť požadovaný počet kreditov.
Navigácia v knihe<< ZnásilnenáNočná služba >>

Odpovedať


Vaše otázky

Pozrite si našu oblasť podpory, kde nájdete otázky od našich užívateľov a odpovede od nášho tímu.

FAQ
Prihlásenie sa k odberu noviniek

Prihlásením sa k odberu noviniek budete dostávať oznámenia o najnovších príbehoch, komentároch a pod.

PRIHLÁSTE SA DO SVOJHO ÚČTU VYTVORIŤ NOVÝ ÚČET

Vaše súkromie je pre nás dôležité, zaručujeme ochranu a bezpečnosť Vašich údajov.

 
×
VYTVORIŤ ÚČET MÁTE UŽ ÚČET?

Bezpečnostná otázka

 
×
ZABUDLI STE DETAILY?
×

Go up