Poznáte to, keď ste veľmi unavení a chcete si po dni plnom starosti oddýchnuť? Deň vám uteká veľmi pomaly a vy si už želáte len aby konečne bol večer. Stále máte veľa vecí čo by ste ešte potrebovali vybaviť a urobiť. No vy chcete už len odpočinok a pokojný sen čo vás odnesie tam kde si naozaj oddýchnete. Konečne je deň na konci svojej púti . Idete do sprchy a necháte dažďové kvapky stekať po vašom nahom tele. Myslíte na to aké by bolo krásne keby vás namiesto kvapiek pohládzal nežný muž. Necháte tie kvapky vody a zatvárate oči a predstavujete si ,že príde a objíme vás. Odnesie do postele a položí do voňavých perín. Otvárate oči a už zase počujete len šum vody . Váš  sen sa rozplýva a vy už beriete osušku a balíte sa do nej . Taká nahá v osuške idete ku svojej posteli .Líhate si unavená len osušku hodíte zo seba . Perinka je voňavá a vy tak unavená, že už si želáte len aby prišiel váš sen. Ten sen chcete prežiť ,cítiť a zobudiť sa plná sily do ďalšieho ráno. Neviete či ku vám príde to čo ste si želáte . Chcete len aby ste už konečne spala. Zatvoríte oči a skôr ako si uvedomíte, že spite , sen prichádza. Nie je to sen o nežných bozkoch  ako ste si želala. Rozletia sa dvere a tam sú muži a kričia na vás. Chcete rýchlo utiecť a kričať  ale nedá sa vám. Už vás drží jeden z nich a ťahá z vás perinku. Odhalí vás a vidí , že ste nahá akoby ste na nich čakala  Kričíte o pomoc ale zdá sa ,že nik vás nepočuje. Ste úplné sama vydaná napospas tým mužom . Pozerajú na vaše telo a už sa chystajú sa ho zmocniť bez vášho dovolenia.

Muži sú  traja ,kričia po vás . Máte byť ticho a oddávať sa im . Kým vás jeden drží ten druhý sa vyzlieka . Sťahuje zo seba šaty a ukazuje čo vás čaká . Ten čo vás drží má už tiež nohavice rozopnuté . Pri vašich ústach je jeho úd a on ho vám do nich vtláča. Kričíte a metáte sa , nechcete ho prijať. To už vám druhý drží nohy a silou ich odtláča od seba. Zmocni sa vás  veľký  strach a  už jeho úd preniká hlboko do vás. Chcete kričať ale už  máte úd ďalšieho vo vašich ústach a dobre hlboko. Ten tretí sa zatiaľ pozerá na to divadlo ,usmieva sa a má v ruke svojho draka. Necháva aby sa tí dvaja trosku pobavili kým on príde na rad. Podíde k vašej hlave a pozerá do vašich uplakaných očí . Nič nepovie len vám prejde svojim údom po vlasoch ,tvári a už sa vymenia údy vo vašich ústach. Chcete sa zobudiť z hrozného sna . Veď to ste nechcela. Prečo sa vám toto stalo?  Hlavou vám letia myšlienky , bojíte sa zrazu o svoj život. Cítite ako do vás  divoko doráža . Cítite bolesť a už sa bojíte kričať. Muži vás silno držia za vlasi a striedajú sa v ústach . Povolil tlak v rozkroku a muž ustúpil o kúsok , to bol signál pre tých dvoch. Neviete čo vás čaká

Platený obsah.

Ak chcete dočítať zvyšok príbehu, alebo vidieť obsah stránky je potrebné byť prihlásený, alebo sa zaregistrovať a zaplatiť požadovaný počet kreditov.
Navigácia v knihe<< Nie som blázon Vločky snehu za oknom >>

Odpovedať


Vaše otázky

Pozrite si našu oblasť podpory, kde nájdete otázky od našich užívateľov a odpovede od nášho tímu.

FAQ
Prihlásenie sa k odberu noviniek

Prihlásením sa k odberu noviniek budete dostávať oznámenia o najnovších príbehoch, komentároch a pod.

PRIHLÁSTE SA DO SVOJHO ÚČTU VYTVORIŤ NOVÝ ÚČET

Vaše súkromie je pre nás dôležité, zaručujeme ochranu a bezpečnosť Vašich údajov.

 
×
VYTVORIŤ ÚČET MÁTE UŽ ÚČET?

Bezpečnostná otázka

 
×
ZABUDLI STE DETAILY?
×

Go up