Cesta sa už kľukatí hodnú chvíľu. Sedíme mlčky v aute a počúvame príjemnú latino hudbu. Alej jeseňou zmaľovaných stromov už zvesela púšťa na cestu suché lístie a ono sa za našim autom nádherné víri. Nohy máš pohodlne opreté o prístrojovú dosku a vzduch z vetracích otvorov sa pohráva s Tvojou neposlušnou ofinkou. Občas jedným okom kuknem na Teba. Mám pocit , že ma stále sleduješ a vždy keď sa na Teba pozriem, provokačne zodvihneš obočie a usmeješ sa. Pôsobí to zvodne a ja sa musím usmiať s Tebou. Nepotrebujeme slová, stačí nám naša prítomnosť a naše pohľady.

Interiér nášho auta akoby sa naplnil zvláštnou atmosférou. Pravou rukou som pohladil Tvoje nežné kolienko a nechal ruku na ňom. Vôbec si to neodmietla ba naopak, vzala si mi ruku a posunula ju smerom hore. Trochu ma to prekvapilo, ale nezaskočilo a hladil som Tvoju ľavú nôžku aj cez oblečenie. Ty si sa neprestala usmievať a ja som videl ako sa nadvihuje Tvoj bujarý hrudník. To bolo znamenie , že mám zastaviť. Trochu bol problém nájsť správne miesto, ale táto poľná odbočke niekde hlbšie do lesa bola ideálna. Tu nás nemohol nik rušiť ani vidieť.

Zastavil som a obrátil sa na Teba. Stále sme boli ticho a pozerali do očí. Usmievali sme sa na seba a občas aj zasmiali, aby sme prekonali vlastný ostych. Tvoje oči sú nádherné zvodné a ja nedokážem nič iné vnímať. Celkom som do nich spadol a ocitol sa v úplne inej dimenzii. V dimenzii, kde čas a priestor nehrá úlohu a kde sme voľní a prirodzení. Ľavou rukou som pohladil Tvoje líčko a dlaňou som prešiel až do Tvojich vlasov na Tvoj zátylok. Zatvorila si oči a našpúlila svoje malinové pery. Môj horúci dych sa priblížil k Tvojmu a moje vlhké pery našli Tvoje. Môj zvedavý jazyk sa špičkou snažil nájsť Tvoj. Naše dychy sa zrýchlili a okná auta

Platený obsah.

Ak chcete dočítať zvyšok príbehu, alebo vidieť obsah stránky je potrebné byť prihlásený, alebo sa zaregistrovať a zaplatiť požadovaný počet kreditov.

Odpovedať


Vaše otázky

Pozrite si našu oblasť podpory, kde nájdete otázky od našich užívateľov a odpovede od nášho tímu.

FAQ
Prihlásenie sa k odberu noviniek

Prihlásením sa k odberu noviniek budete dostávať oznámenia o najnovších príbehoch, komentároch a pod.

PRIHLÁSTE SA DO SVOJHO ÚČTU VYTVORIŤ NOVÝ ÚČET

Vaše súkromie je pre nás dôležité, zaručujeme ochranu a bezpečnosť Vašich údajov.

 
×
VYTVORIŤ ÚČET MÁTE UŽ ÚČET?

Bezpečnostná otázka

 
×
ZABUDLI STE DETAILY?
×

Go up